TSR Poland Sp. z o.o.

Siedziba:
Ul. Pańska 73
00-834 Warszawa
Polska
NIP 1080010827
Regon 141581298

 

Biuro:
ul. Budowlanych 6
41-303 Dąbrowa Górnicza
Tel.: +48 32 260 24 33
Fax: +48 32 268 03 04
Email: biuro@tsrpl.pl
 

Zakład Przerobu Złomu oraz Magazyn Metali Kolorowych:
ul. Budowlanych 4
41-303 Dąbrowa Górnicza
 
Kierownik Zakładu Przerobu Złomu:
Włodzimierz Kika
Tel: 604 545 071
Email: w.kika@tsrpl.pl
 
 
Specjalista ds. Zakupu:
Tomasz Wolski
Tel.: 602 701 539
Email: t.wolski@tsrpl.pl
 
Specjalista ds. Zakupu:
Kamil Kuzia
Tel.: 782 377 779
Email: k.kuzia@tsrpl.pl
 
Manager ds. Metali Nieżelaznych:
Mateusz Górecki
Tel.: 539 920 940
Email: m.gorecki@tsrpl.pl
 
 
Specjalista ds. Transportu:
Monika Nowak
Tel.: 515 135 470
Email: m.nowak@tsrpl.pl
 
 
 
HR Manager
Kamila Matysiewicz
Tel.: 539 914 883
Email: k.matysiewicz@tsrpl.pl