TSR Poland Sp. z o.o.


Wyświetl większą mapę
Siedziba:
ul. Budowlanych 6/1a
41-303 Dąbrowa Górnicza
Tel.: +48 32 260 24 33
Fax: +48 32 268 03 04
NIP 556 27 22 971
Regon 340799758


Zakład Przerobu Złomu oraz
Magazyn Metali Kolorowych:
ul. Budowlanych 4
41-303 Dąbrowa Górnicza


Kierownik ds. operacyjnych
Zagórny Krzysztof
Tel: 515 135 470
Email: wk.zagorny@tsrpl.pl


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


HR Manager
Kamila Matysiewicz
Tel.: 539 914 883
Email: k.matysiewicz@tsrpl.pl
Handlowcy - złom stalowy
 
Dyrektor handlowy:
Dawid Bartkowski
Tel.: 667 100 006
Email: d.bartkowski@tsrpl.pl


Specjalista ds. handlowych - złom stalowy:
Tomasz Wolski
Tel.: 602 701 539
Email: t.wolski@tsrpl.pl


Specjalista ds. handlowych - złom stalowy:
Kamil Kuzia
Tel.: 782 377 779
Email: k.kuzia@tsrpl.pl


Dyrektor ds. obrotu złomem - złom stalowy (zakup):
Marta Huptys
Tel.: 606 201 941
Email: m.huptys@tsrpl.pl
Handlowcy - metale nieżelazne
 
Kierownik ds. zakupu - metale nieżelazne (zakup)
Wioletta Szczygieł
Tel.: 600 217 374
Email: w.szczygiel@tsrpl.pl


Specjalista ds. zakupu i sprzedaży - metale nieżelazne (sprzedaż)
Łukasz Jarecki
Tel.: 668 314 854
Email: l.jarecki@tsrpl.pl